Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Deniz GYO A.Ş.) müşterilerinden, ilgili mevzuat çerçevesinde zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Toplanan müşteri bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması Deniz GYO A.Ş. olarak bizim temel yaklaşımımızdır.

Müşteri bilgileri Deniz GYO A.Ş. içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Deniz GYO A.Ş. çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Deniz GYO A.Ş. Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri mevzuatta belirtilen zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Deniz GYO A.Ş. Güvenlik Politikaları çerçevesinde tesbit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Müşteri Bilgileri sadece müşteri talepleri doğrultusunda diğer kurumlarla paylaşılabilir. Deniz GYO A.Ş. tarafından bilgilendirme yapılması istenmediği durumda Deniz GYO A.Ş. Veri Sorumlusu ‘na (212) 348 20 00 numaradan bu talebin iletilmesi yeterli olacaktır.

Müşteri, Deniz GYO A.Ş. internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen müşteriye aittir.

Deniz GYO A.Ş. ilgili mevzuat çerçevesinde müşteri bilgilerinin gizliliğini temin etmek kaydıyla, güveninize saygı duyduğu belirtir.

DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.